Personel

Lekarze:

lek.stom. Agnieszka Falbowska-Bycul

 Wykonuje zabiegi z zakresu: stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, periodontologii, wysokospecjalistyczne zabiegi endodontyczne, leczenie pod mikroskopem, leczenie dzieci,laseroterapia, wybielanie zębów.Od kilku lat ze szczególną pasją zajmuje się stomatologią estetyczną. Jest członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej PASE, bierze udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach, prowadzonych przez krajowe i światowe sławy z tej dziedziny.Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach poświęconych współczesnej endodoncji, stomatologii dziecięcej, periodontologii.

lek.stom. Joanna Barańczuk

Absolwentka Oddziału Stomatologicznego Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, studia ukończyła w 2006 roku. Zajmuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją, wykonuje specjalistyczne zabiegi endodontyczne, stomatologią dziecięcą, periodontologią. Od momentu zetknięcia się ze stomatologią stale poszerza swoją wiedzę, a zawód traktuje jako pasję. Udaje się jej to dzięki uczestnictwu w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach w zakresie stomatologii estetycznej, periodontologii i endodoncji.

lek.dent. Małgorzata Kmieciak

Ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2007r. Absolwentka podyplomowych studiów w zakresie Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Zajmuje się stomatologicznym leczeniem zintegrowanym dorosłych i dzieci wykorzystując wiedzę zdobywaną poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach stomatologicznych i konferencjach naukowych prowadzonych przez wybitnych wykładowców polskich i zagranicznych z dziedziny stomatologii zachowawczej z endodoncją, stomatologii estetycznej, chirurgii stomatologicznej, periodontologii, pedodoncji oraz protetyki.

dr n. med. lek. dent. Aleksandra Wawrzeńczyk

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie doktorantka na tej samej uczelni, gdzie prowadzi działalność naukową oraz zajęcia ze studentami. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Swoje kwalifikacje podnosi na licznych kursach, sympozjach i szkoleniach w kraju i za granica. Obecnie jest w trakcie 3- letniego programu Master in Orthodontics na Uniwersytecie Krems w Austrii. Jest członkiem European Orthodontic Society (EOS) oraz Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO). Aktualnie w trakcie specjalizacji z ortodoncji.

lek.stom. Bartłomiej Stępień 

Bartłomiej Stępień ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym uzyskując tytuł lekarza stomatologa oraz lekarza medycyny. Posiada specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Wykonuje pełny zakres zabiegów chirurgicznych i periodontologicznych w jamie ustnej. Od wielu lat interesuje się implantologią oraz regeneracją struktur anatomicznych. To właśnie z tymi dziedzinami wiąże swoją przyszłość zawodową w których doskonali się na kursach krajowych i zagranicznych. Jego punktem zainteresowania jest także szybko rozwijająca się medycyna estetyczna. Poza pracą jego pasją jest turystyka motocyklowa którą realizuje podróżując na dwóch kołach po całym świecie. Zachęcamy do przeczytania artykułu z wywiadem dr. Stępnia na temat implantów. „Chirurg z uśmiechem i cierpliwością”

lek. dent. Joanna Olkowska-Stec

Specjalista protetyki stomatologicznej. Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, odbyty staż podyplomowy w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. Tytuł Lekarza Specjalisty Protetyki Stomatologicznej uzyskała zdając egzamin państwowy w roku 2018. Wiedzę i umiejętności systematycznie uaktualnia uczestnicząc w licznych kursach, stażach i konferencjach, prowadzonych przez wykładowców polskich i zagranicznych, organizowanych przez jednostki naukowe i uniwersytety medyczne m. in. w Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Warszawie, Katowicach. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.
Z przychodnią Art-dent związana od czasu stażu podyplomowego. Wykonuje zabiegi z zakresu protetyki stomatologicznej, endodoncji mikroskopowej, stomatologii ogólnej. Wyróżnia się indywidualnym i holistycznym podejściem do problemów jamy ustnej.

Asystentki:

Iwona Andrejczuk

Katarzyna Kowalczyk

Recepcja

Alicja Jabłońska

Magdalena Dębińska

Komentowanie jest wyłączone.